O nas

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół składa się z lekarzy ambitnych, profesjonalnych, o dużym doświadczeniu w ocenie cytologicznej zmian w tarczycy. Nasza wieloletnia praktyka zawodowa i szeroka wiedza naukowa gwarantuje najwyższe standardy i poziom świadczonych usług.

lek. Michał Osuchowski

lek. Michał Osuchowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Klinicznym Zakładzie Patomorfologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie pod okiem Pani Doktor Małgorzaty Trzcińskiej i Pani Doktor Aliny Wołoszyn. Tytuł specjalisty uzyskał w 2016 roku. Asystent w Katedrze Nauk Morfologicznych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

lek. Magdalena Osuchowska

lek. Magdalena Osuchowska

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne odbywa w Klinicznym Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie.

Female face

lek. Alina Wołoszyn

Specjalista patomorfolog z wieloletnim doświadczeniem. Kierownik Klinicznego Zakładu Patomorfologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie.

lek. Piotr Przyczyna

lek. Piotr Przyczyna

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Szkolenie specjalizacyjne odbywa w Klinicznym Zakładzie Patomorfologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie.