O nas

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół składa się z lekarzy ambitnych, profesjonalnych, o dużym doświadczeniu w ocenie cytologicznej zmian w tarczycy. Nasza wieloletnia praktyka zawodowa i szeroka wiedza naukowa gwarantuje najwyższe standardy i poziom świadczonych usług.

lek. Michał Osuchowski

dr n. o zdr. Michał Osuchowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista w dziedzinie patomorfologii. Tytuł specjalisty uzyskał w 2016 roku. Starszy Asystent w Klinicznym Zakładzie Patomorfologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Rzeszowie. Asystent w Zakładzie Patomorfologii Instytutu Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie wykłada patomorfologię na kierunku lekarskim.

lek. Magdalena Osuchowska

lek. Magdalena Osuchowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Tytuł specjalisty uzyskała w 2019 roku. Wykonuje badania m.in. w Zakładzie Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie.

Female face

lek. Alina Wołoszyn

Specjalista patomorfolog z wieloletnim doświadczeniem. Kierownik Klinicznego Zakładu Patomorfologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie.

lek. Piotr Przyczyna

dr n. o zdr. Piotr Przyczyna

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Specjalista patomorfolog. Doktor w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu.  Pracuje m.in. w Klinicznym Zakładzie Patomorfologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie.